"Global Innovations” şirkəti ilk ilində 10 000 000 manat dövriyyəyə nail olub
"Global Innovations” şirkətinin təsisçisi və icraçı direktoru Zeynal Kərimzadə şirkətin fəaliyyətinin ilk ilində 10 000 000 manat dövriyyəyə nail olmaqlarını şərh edib!
Bu gün biz bütün komandanın nəticəsini görürük və birlikdə getdiyimiz yola və bu yolda keçdiyimiz maneələrə görə hədsiz sevinirik. Lakin bu uğurun arxasında layihəyə 24/7 dəstək verən hər bir əməkdaşımızın gərgin iş prosesi dayanır.
Bu, uzun və çətin yol idi. Proqnozlarımıza görə, bu rəqəmə çatacağımızı dekabrın sonuna gözləsək də, komandamızın məhsuldar əməyi nəticəsində qrafiki qabaqlaya bildik. Bizim üçün bu, əlamətdar hadisədir, lakin biz bununla kifayətlənmirik və gələn ilin sonuna qədər bu rəqəmi ən azı iki dəfə artırmalıyıq. Biz bütün müştərilərimizə etibarlarına və bizneslərini rəqəmsallaşdırmağa kömək etmək imkanına görə minnətdarıq.
Mən çox istərdim ki, ölkəmizin rəqəmsal iqtisadiyyatına öz töhfəmizi verək və orta və kiçik biznesə maneəsiz olaraq elektron ticarət dünyasına pəncərə açıb gəlirlərini artırmağa imkan verək.

Компания "Global Innovations" достигла оборота в 10 000 000 манатов за год
Учредитель и исполнительный директор компании «Global Innovations» Зейнал Керимзаде отметил, что в первый год деятельности компании они достигли оборота в 10 000 000 манатов!
Сегодня мы видим результат всей команды и безумно рады тому пути, который мы прошли вместе, и препятствиям, которые мы преодолели на этом пути. Но за этим успехом стоит упорный труд каждого сотрудника, который поддерживает проект 24/7.
Это был долгий и трудный путь. По нашим прогнозам, мы рассчитывали выйти на этот показатель к концу декабря, но в результате продуктивной работы нашей команды нам удалось выйти на опережение графика. Для нас это значимое событие, но мы на этом не останавливаемся, и планируем увеличить это число как минимум в два раза до конца следующего года. Мы благодарны всем нашим клиентам за доверие и возможность помочь им оцифровать свой бизнес.
Я бы очень хотел внести свой вклад в цифровую экономику нашей страны и позволить среднему и малому бизнесу открыть окно в мир электронной коммерции и увеличить свои доходы.