Sahibkarın adı/ Şirkətin adı:
2016-ci ildə təsis edilmiş KARFO SLA MMC şirkəti istehsalat, keyfiyyətə nəzarət və elmi tədqiqat olmaqla üç əsas istiqamət üzrə fəaliyyətə başlamışdır. Bu istiqamətlər üzrə neft və qaz emalı zavodları, elektrik enerjisi istehsalçıları, kimya və neft-kimya zavodları, su və çirkab suların təmizlənməsi, aerokosmik və müdafiə, aviasiya və nəqliyyat, dəniz və donanma, plastik və polimer istehsalı, tikinti, inşaat və digər müəssisə, təşkilat və sənaye sahələri üçün yüksək texnoloji laboratoriya və sənaye avadanlıqları, eləcə də müxtəlif kimyəvi maddələr və reagentlər təqdim etməklə hərtərəfli mühəndislik həllərinə yönəlmişdir.
Qısa müddətdə formalaşdırdığımız gənc, enerjili və yüksək ixtisaslı komandamız menecment, satış, marketinq, sifarişlərin işlənməsi, texniki servis və təlim şöbələri üzrə ən müxtəlif tapşırıqların və layihələrin icrasını ölkəmizdə uğurla həyata keçirməkdədir. Biz fəaliyyətimizi ölkəmizin sərhədlərindən kənarda da genişləndirməyə çalışırıq və bir çox ölkədə neft, yanacaq, qaz, su, qida, sənayesi və digər sahələrdə bir çox qabaqcıl şirkətlər üçün satış və servis təmsilçisi kimi fəaliyyət göstərən regional nüfuzlu şirkətə çevrilmək niyyətindəyik.
Məhsul portfelimizdə, bütün dünyada tanınan və məhsulları ilə öz sektorunda aparıcı mövqeyə malik şirkətlərin müxtəlif növ məhsulları yer almaqdadır. Təlim keçmiş və təcrübəli mütəxəssislər qrupumuz, bu geniş məhsul çeşidlərindən müştərilərimizin istehsalat və keyfiyyətə nəzarət üzrə ən müxtəlif arzu və ehtiyaclarını asanlıqla təmin edə və ən qısa müddətdə onlar üçün ən uyğun məhsulu və tətbiqi seçə bilməkdədir. Mütəxəssislərimiz təmir və servisə ehtiyacı olan cihazlara müvafiq xidmətləri göstərməklə yanaşı yeni məhsulların və yeni tətbiqlərin işlənib hazırlanması üçün də davamlı araşdırma və tədqiqatlar aparmaqdadır.
Şirkətimiz istehsalat və keyfiyyətə nəzarət avadanlıqları ilə yanaşı, itehsalatda istifadə edilən xam maddələrdən tutmuş laborator analizlərdə istifadə olunan yüksək təmizlikli kimyəvi maddələrə qədər ən müxtəlif kimyəvi maddələri tədarük etməklə də məşğuldur. Bu növ məhsullarla təmin etdiyimiz müştərilərimiz sırasında SOCAR, Azərenerji ASC, Azərsu ASC, AMEA, PMD Group və s. şirkətlər və təşkilatlar vardır. Təchizatını həyata keçirdiyimiz məhsullara müxtəlif növ turşuları, qələviləri, antisklantları, flokulyantları, depresantları, inhibitorları, qida əlavələrini, emulqatorları və s. misal çəkmək olar.
KARFO komandası olaraq qarşıya qoyduğunuz hədəflərinizə çatmağınız üçün Sizinlə çiyin-çiyinə çalışmağa hazır olduğumuzu əminliklə bildirir və uğura gedən yolda qarşılaşa biləcəyiniz hər hansı çətinliyi aradan qaldırmaqla Sizə dəstək olmaqdan məmnun olacağımızı nəzərinizə çatdırırıq.

Имя предпринимателя/Название компании:
ООО «KARFO SLA», основанное в 2016 году, начало свою деятельность по трем основным направлениям: производство, контроль качества и научные исследования. В этих направлениях нефте- и газоперерабатывающие заводы, производители электроэнергии, химические и нефтехимические заводы, водоподготовка и очистка сточных вод, аэрокосмическая и оборонная промышленность, авиация и транспорт, морской и флот, производство пластмасс и полимеров, строительные и другие предприятия, ориентируется на комплексное проектирование решения, поставляя высокотехнологичное лабораторное и промышленное оборудование, а также различные химические реагенты для организаций и производств.
Наша молодая, энергичная и высококвалифицированная команда, которую мы сформировали за короткий период времени, успешно реализует самые разнообразные задачи и проекты в отделах управления, продаж, маркетинга, обработки заказов, технического обслуживания и обучения в нашей стране. Мы стараемся расширить свою деятельность за пределы нашей страны и намерены стать региональной авторитетной компанией, работающей в качестве торгового и сервисного представителя многих ведущих компаний в области нефти, топлива, газа, воды, продуктов питания, промышленности.
Наш портфель продуктов включает в себя различные типы продуктов от компаний, которые известны во всем мире и занимают лидирующие позиции в своем секторе со своей продукцией. Наша команда обученных и опытных специалистов может легко удовлетворить самые разнообразные пожелания и потребности наших клиентов в плане производства и контроля качества из этого широкого ассортимента продукции и подобрать для них наиболее подходящий продукт и область применения в кратчайшие сроки. Помимо предоставления соответствующих услуг устройствам, нуждающимся в ремонте и обслуживании, наши специалисты также проводят постоянные исследования и разработки для новых продуктов и новых приложений.
Помимо оборудования для производства и контроля качества, наша компания занимается поставкой самых разнообразных химических веществ, от сырья, используемого в производстве, до высокочистых химических веществ, используемых в лабораторных анализах. Среди наших клиентов, которые мы поставляем данный вид продукции, SOCAR, ОАО Azərenerji, ОАО Azərsu, AMEA, PMD Group и другие компании и организации. Поставляемая нами продукция включает в себя различные виды кислот, щелочей, антискалантов, флокулянтов, депрессантов, ингибиторов, пищевых добавок, эмульгаторов и т.д. можно привести пример.
Как команда KARFO, мы заверяем вас, что мы готовы работать бок о бок с вами для достижения ваших целей, и мы будем рады поддержать вас, устранив любые трудности, с которыми вы можете столкнуться на пути к успеху.